Auto Land Polska S.A. nowym najemcą powierzchni magazynowej w Ideal Idea City Park Wrocław

2021-10-19
Auto Land Polska S.A. nowym najemcą powierzchni magazynowej w Ideal Idea City Park Wrocław

Firma Auto Land Polska S.A. podpisała umowę najmu z Ideal Idea City Park Wrocław. Dzięki temu przedsiębiorstwo otrzymało do swojej dyspozycji nowoczesną powierzchnię magazynową i biurową o wielkości przekraczającej 660 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

JARTOM posiada jeszcze wolne powierzchnie w parkach magazynowych Ideal Idea.

Wynajem magazynu sposobem na optymalizację procesów logistycznych

Firma Auto Land Polska S.A wynajęła magazyn wysokiego składowania, który pozwoli na efektywne wykorzystanie całego metrażu oraz rozsądne zagospodarowanie posiadanego zaplecza logistycznego. Jego dopełnieniem jest część biurowa, która ułatwi skuteczne administrowanie obiektem. Ideal Idea City Park Wrocław był nieprzypadkowym wyborem. Doceniono elastyczne podejście do klienta, wysokie standardy oraz nowoczesny charakter całego kompleksu. Ogromnie istotna jest również lokalizacja, gwarantująca niewielką odległość od lotniska i dostęp do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieopodal znajdują się też przystanki komunikacji publicznej i liczne miejsca parkingowe, co usprawni wiele procesów logistycznych i umożliwi bezproblemowy transport. Zatrudniony personel także nie będzie miał najmniejszych problemów z dotarciem na miejsce. Z punktu widzenia Auto Land Polska S.A, jednego z liderów dystrybucji części samochodowych w Polsce, były to zalety które zaowocowały podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU