Adamed inwestuje w Pabianicach - powstanie tam nowoczesny obiekt produkcyjno-logistyczny, którego budowa pochłonie 300 mln zł.

2021-07-20
Adamed inwestuje w Pabianicach - powstanie tam nowoczesny obiekt produkcyjno-logistyczny, którego budowa pochłonie 300 mln zł.

W Pabianicach powstanie nowoczesne centrum produkcyjno-logistyczne firmy Adamed, która działa na rynku farmaceutycznym. Budowa fabryki w Pabianicach pochłonie około 300 mln zł. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka leków nowej generacji 

Adamed to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która działa na rynku od 1986 roku. To lider rynku leków nowej generacji, który samodzielnie pracuje nad nowymi innowacjami i własnymi patentami. Firma jest obecnie w pierwszej dziesiątce największych firm farmaceutycznych działających w Polsce i oferuje ponad 500 produktów, dystrybuowanych do  76 krajów na całym świecie. Wyzwania logistyczne oraz produkcyjne, a także potrzeba pracy nad nowymi technologiami sprawiła, że zarząd podjął decyzję o inwestycji w nowy obiekt - halę produkcyjno-magazynową . Inwestycja w Pabianicach pozwoli na podwojenie produkcji leków, co znacząco zwiększy zyski firmy i jej konkurencyjność. Nowy obiekt będzie zautomatyzowany i pozwoli na zwiększenie możliwości produkcyjnych i logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU