Accolade kontynuuje ekspansję na rynku logistycznym. Wybudowane zostaną kolejne magazyny

2021-08-16
Accolade kontynuuje ekspansję na rynku logistycznym. Wybudowane zostaną kolejne magazyny

Accolade zainwestował w zakup gruntów przemysłowych, które zostaną przeznaczone pod budowę nowoczesnych magazynów klasy A. Zgodnie z przyjętymi planami, nieruchomości będą dysponowały imponującą powierzchnią wynoszącą 73 000 m2 i powstaną w Szczecinie – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowoczesnych magazynów odpowiedzią na potrzeby rynku

Przedsięwzięcie obejmuje budowę magazynu klasy A dysponującego metrażem sięgającym 31 000 m2. Będzie składał się z dwóch hal, z czego jedna znalazła już najemcę funkcjonującego w sektorze e-commerce. Na teren pod jego lokalizację wybrano okolice ulicy Kniewskiej w Szczecinie. Kolejny budynek powstanie przy ulicy Lubczyńskiej, a jego docelowa powierzchnia użytkowa wyniesie 42 000 m2. Wynajem magazynów o tak znakomitym położeniu umożliwi klientom usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym transportem – zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Na tę inwestycję przeznaczono 60 milionów Euro. To kolejny krok wpisujący się w strategię ekspansji na rynku magazynowym, którą Accolade z powodzeniem prowadzi w województwie zachodniopomorskim.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.



JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU