ALFA-BET wybuduje nową halę produkcyjną, która pozwoli na wdrożenie innowacyjnej technologii

2021-09-22
ALFA-BET wybuduje nową halę produkcyjną, która pozwoli na wdrożenie innowacyjnej technologii

Spółka ALFA-BET przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która powstanie w Niedrzwicy Dużej. Budynek będzie posiadał jedną kondygnację, dwuspadowy dach oraz zostanie wzniesiony na planie prostokąta – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej umożliwi intensywny rozwój firmy

Decyzja o budowie hali wynika z przyjętych przez przedsiębiorstwo planów dotyczących wdrożenia innowacyjnej technologii służącej do wytwarzania wyrobów z Beton+. Uruchomione tam linie produkcyjne zaowocują zwiększeniem konkurencyjności firmy i poszerzeniem profilu jej działalności. Dodatkowa powierzchnia zapewni niezbędne zaplecze i warunki do realizowania ściśle określonych zadań. Zakres prac budowlanych obejmuje również wykonanie nawierzchni z kostki brukowej oraz utwardzenie terenu tak, by usprawnić wiele procesów logistycznych. Firma ALFA-BET to polski, renomowany producent betonu towarowego i prefabrykatów budowlanych, który słynie z wysokiej klasy usług i systematycznego rozwoju. Można więc przypuszczać, że to nie ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU