7R Park Poznań West z nowym najemcą. Kto nim jest?

Park magazynowy 7R Park Poznań West zyskał kolejnego najemcę. To firma Poltrakt, która weszła w posiadanie powierzchni wynoszącej około 8200 m2 i w rezultacie będzie mogła usprawnić wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Przyjazny środowisku kompleks magazynowy w dogodnej lokalizacji

Dlaczego wybór padł akurat na ten kompleks? Głównym atutem jest jego lokalizacja. Choć obiekt jest położony w Tarnowie Podgórnym, od centrum Poznania dzielą go jedynie 22 kilometry. Bezproblemowy dostęp do drogi ekspresowej S11 i portu lotniczego pozwala na cieszenie się płynnym transportem oraz efektywne prowadzenie działalności o charakterze krajowym i międzynarodowym. Magazyn dysponuje certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good i wdrożono w nim szereg rozwiązań o proekologicznym charakterze. Personel oraz najemcy mogą korzystać ze stacji służących do ładowania samochodów elektrycznych, co dla wielu osób również jest sporą zaletą. Poltrakt to rodzinna firma obecna na rynku już od 30 lat, która zyskała zaufanie klientów z wielu rozmaitych krajów. Wspomniana inwestycja z pewnością przyczyni się do jej dalszego rozwoju. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane