123 Łazienka wynajmie powierzchnię w magazynie budowanym na terenie parku P3 Błonie

2021-07-28
123 Łazienka wynajmie powierzchnię w magazynie budowanym na terenie parku P3 Błonie

Renomowany deweloper P3 rozpoczął budowę nowoczesnego obiektu magazynowego, który powstanie na terenie parku P3 Błonie. Chęć wynajęcia powierzchni wchodzącej w skład nieruchomości wyraziła już firma 123 Łazienka, która będzie jednym z klientów dysponujących tam największym metrażem – informuje JARTOM Real Estate. 

Imponujący magazyn w doskonałej lokalizacji

Zgodnie z przyjętymi planami, realizacja inwestycji zaowocuje wybudowaniem magazynu o powierzchni sięgającej 17 600 m2. 123 Łazienka zajmie 10 500 m2, reszta hal zostanie zaś przygotowana dla pozostałych najemców. Tych z pewnością nie zabraknie, gdyż park P3 Błonie zapewnia doskonałą lokalizację i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Nieopodal kompleksu przebiega autostrada A2 oraz droga krajowa numer 92. To wszystko gwarantuje najemcom usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym, bezproblemowym transportem. Dla firmy 123 Łazienka, która jest liderem wśród polskich sklepów internetowych oferujących kompleksowe wyposażenie łazienek, to istotne zalety, które pomogą w rozwijaniu marki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU