Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Kameralne Centrum Magazynowo - Dystrybucyjne., oferta nr 1076a

Warszawa Okęcie, bliskość lotniska
  • Centrum Dystrybucyjne składające się z dwóch hal, ogrzewanie, bramy "0" i doki. Wysokość składowania 8,5m.
  • Powierzchnia biurowa do aranżacji pod kątem potrzeb klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: 3 miesiące od daty podpisania umowy najmu
  • Minimalny moduł hali na wynajem 6400 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za mkw. powierzchni hali 5 Euro + VAT + opłaty

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa Okęcie, bliskość lotniska, droga o dużym natężeniu ruchu, kierunek na południe Warszawy, trasa na Kraków, Katowice, Wrocław, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 215 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, place manewrowe, parkingowe  

Kameralne Centrum Magazynowo - Dystrybucyjne znajduje się na Okęciu. Okęcie jest największym i najbardziej uprzemysłowionym osiedlem wchodzącym w skład Dzielnicy Warszawa – Włochy. Okęcie sąsiaduje między innymi z rejonami: Raków, Salomea, Opacz Wielka, Załuski i Paluch.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Położenie Okęcia stanowi ważny punkt przesiadkowy do linii podmiejskich w kierunku południowo-zachodnim. Na Okęciu znajduje się tzw. „Pętla Okęcie”, na której jest 12 stanowisk dla autobusów oraz 3 perony tramwajowe. Tam kończą bieg tramwaje linii nr 7 (Okęcie – Kawęczyńska), nr 9 (Okęcie – Gocławek), nr 15 (Okęcie – Marymont – Potok). Tramwaj to jeden z najszybszych środków transportu, poruszających się po mieście. Nie jest on narażony na korki, mamy, więc szybkie połączenie Okęcia z centrum Warszawy. Na Okęciu kursują także autobusy ZTM. Są to linie dzienne, nocne oraz podmiejskie.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Okęcie bezpośrednio styka się z Południową Obwodnicą Warszawy (S-2), pozwala to na szybkie skomunikowanie się z najważniejszymi drogami miasta stołecznego Warszawy. S-2 naturalnie przechodzi w A-2 oraz w S-8 mamy, więc wspaniałe połączenie z Łodzią, Koninem, Poznaniem oraz z zachodnią granicą państwa. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1, która zaprowadzi nas na północ oraz na południe kraju. Gdańsk, Toruń, Grudziądz to tylko kilka miast w Polsce, do których dostaniemy się dzięki tej autostradzie. Natomiast S-8 na wschód kraju kieruje nas do Białegostoku a na południe do Wrocławia. Należy także wspomnieć o DK-7 przebiegającej przez środek Okęcia, droga ta jest rewelacyjnym „wylotem” z Warszawy w stronę Grójca, Radomia, Kielc czy też Krakowa. Niewątpliwie lokalizacja Okęcia jak i dzielnicy Włochy, do której Okęcie należy jest niepodważalnym atutem pod względem dojazdu transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.

Komunikacja kolejowa.
Na terenie Okęcia znajdują się 3 stacje kolejowe: Warszawa Żwirki i Wigury, Warszawa Okęcie oraz Warszawa Rakowiec. Stacje te obsługują linie do Czachówka, Góry Kalwarii, Pilawy, Warki Radomia, Warszawy, Otwocka i Tłuszcza. Na terenie Okęcia znajduje się, największy w Polsce, międzynarodowy port lotniczy, położony około 8 kilometrów na południe od centrum Warszawy. Lotnisko Warszawa –Okęcie Obsługuje prawie połowę całości ruchu pasażerskiego w Polsce, a odlatujące stąd samoloty przewożą pasażerów do krajów Ameryki Płn., Afryki, Azji i Europy. Obecnie, dla podróżnych, zagwarantowanych jest około 100 połączeń rejsowych z portami w kraju i na świecie. Na liniach krajowych można podróżować między innymi do Wrocławia, Gdańska i Krakowa.

Opis gospodarki regionu.
Okęcie to nie tylko kojarzony przez większość społeczeństwa port lotniczy, to także Warszawski Okręg Przemysłowy. Aktualnie najbardziej znaczącym punktem na mapie gospodarczej regionu jest kompleks biurowy Okęcie Business Park, znajdujący się przy ulicy 17ego stycznia. Znajdują się tu siedziby firm Kingfisher, Mitsubishi, EATON, Coty, Polbank. Sama dzielnica staje się aktualnie coraz bardziej popularna, będąc jednocześnie miejscem nowych inwestycji, Ponadto wiele renomowanych firm lokuje tutaj swoje interesy m.in. Microsoft, Avon, Philips, Mercedes i inne. Należy także wspomnieć, iż w dzielnicy Włochy realizowane są ogromne inwestycje ogólno miejskie, przede wszystkim inwestycje drogowe. Ciekawostką dzielnicy Włochy jest to, iż na jej terenie znajdują się pozostałości aż trzech fortów należących do tak zwanej Twierdzy Warszawskiej. Wybudowano je podczas zaboru rosyjskiego. Stanowiły one linię umocnień zewnętrzną i wewnętrzną, choć są one w znacznym stopniu zniszczone niektóre elementy przetrwały do dziś. Fort Włochy, Fort Okęcie i Fort Zbaraż to bardzo malownicze ruiny z czerwonej cegły otoczone fosą. Fort Okęcie zaplanowany na planie pięcioboku, miał bronić szosy prowadzącej na Kraków – obecnie alei Krakowskiej

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

zdjęcie Tomasz Branecki

Tomasz Branecki

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: