Znana marka Wittchen planuje budowę kolejnej hali magazynowej. Co dzięki temu zyska?

2021-12-09
Znana marka Wittchen planuje budowę kolejnej hali magazynowej. Co dzięki temu zyska?

Firma Wittchen planuje dalszy rozwój i przygotowuje się do budowy trzeciej już hali magazynowej. Obiekt będzie posiadał powierzchnię sięgającą około 3700 m2, a koszt, który pochłonie wspomniana inwestycja szacowany jest na sumę rzędu od 10 do 12 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala magazynowa powiększy zaplecze logistyczne marki

Dysponowanie dodatkowym magazynem usprawni wiele procesów logistycznych oraz pozwoli na bardziej efektywne prowadzenie działalności. Jest to również ważny krok ściśle związany z decyzjami biznesowymi podjętymi przez markę, które polegają między innymi na położeniu nacisku na rozwój sprzedaży internetowej. Nie bez znaczenia jest także to, że firma dokonała większego niż zazwyczaj zatowarowania z myślą o uniknięciu ewentualnych problemów z dostawami. Wiele wskazuje na to, że sprzedaż walizek i toreb podróżnych, z których słynie ten polski producent, w najbliższym czasie będzie rosła, by w końcu pozwolić na osiąganie wyników znajdujących się na poziomie tych sprzed czasu pandemii. Decyzja o budowie kolejnej hali magazynowej jest więc w pełni zrozumiała i z pewnością zaowocuje w przyszłości. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU