Zakład Fart Produkt zostanie rozbudowany. Co się zmieni?

Firma Fart Produkt rozbuduje swój zakład, by móc kontynuować realizowanie strategii dynamicznego rozwoju. Efektem podjętych prac będzie dodatkowy obiekt o charakterze magazynowo – produkcyjnym oraz zaplecze administracyjne, których łączna powierzchnia wyniesie aż 2700 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy magazyn pozwoli lepiej zarządzać zapasami

Wiadomo już, że powiększenie fabryki zaowocuje reorganizacją pracy i wprowadzeniem licznych zmian. Gdy już zostanie oddane do użytku, to w nowym biurze zaczną funkcjonować dwa działy – eksportu i handlowy. Dzięki temu komunikacja w przedsiębiorstwie stanie się prostsza i bardziej efektywna. Z kolei magazyn przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych i pozwoli lepiej zarządzać zapasami. Produkcja żaluzji fasadowych oraz rolet zewnętrznych zostanie przeniesiona, a Fart Produkt będzie mógł rozpocząć wytwarzanie pergol i poszerzyć tym samym swoją ofertę. W rezultacie marka stanie się atrakcyjniejsza w oczach klientów i umocni swoją pozycję na rynku. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, realizacja inwestycji dobiegnie końca jeszcze w tym roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.



JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane