Wyjątkowa technologia usprawni transport. W Polsce powstanie fabryka zajmująca się produkcją innowacyjnych wagonów obrotowych

2021-04-28
Wyjątkowa technologia usprawni transport. W Polsce powstanie fabryka zajmująca się produkcją innowacyjnych wagonów obrotowych

W wyniku zakończonych sukcesem negocjacji polska firma nabyła od Wojskowej Akademii Technicznej licencję, która pozwoli na wybudowanie innowacyjnego obrotowego wagonu przeznaczonego do przewożenia naczep TIR. W tym celu powstanie zakład produkcyjny, który zajmie się realizowaniem zamówień na szeroką skalę – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowoczesnej fabryki pozwoli upowszechnić innowacyjne wagony obrotowe

Plany obejmują wybudowanie fabryki posiadającej zautomatyzowaną linię technologiczną, która zagwarantuje imponującą moc wytwórczą. W obiekcie będą powstawały specjalne wagony, które mogą obrócić naczepę pełną towaru. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych i zwiększy płynność transportu towarów. Inwestorzy i naukowcy nie kryją odważnych pomysłów na wykorzystanie obrotowych wagonów. To między innymi dostarczanie przy ich pomocy produktów z Europy do Chin oraz przewożenie pojazdów wojskowych. Aktualnie trwają intensywne prace nad budową pełnowymiarowego prototypu wagonu. Czy to początek logistycznej rewolucji? 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU