Ważna inwestycja z punktu widzenia logistyki. Bricomarche umieszcza Bricomaty obok swoich sklepów. Co to oznacza?

Bricomarche, sieć sklepów z artykułami budowlanymi i nie tylko, inwestuje w działania mające na celu usprawnienie wielu procesów logistycznych. Efektem są Bricomaty – należące do firmy odpowiedniki paczkomatów, z których klienci mogą odbierać zamówione towary o różnych gabarytach, oszczędzając w ten sposób czas – informuje JARTOM Real Estate.

Towary z magazynów trafią do Bricomatów 

Wspomniane automaty stanowią już dodatek do ponad połowy sklepów stacjonarnych. Są kluczowym elementem rozwoju kanału sprzedaży internetowej, który zwłaszcza w ostatnich latach pozwala generować rosnące zyski. Zakupione przez konsumentów produkty opuszczą magazyny i zostaną umieszczone w Bricomatach, które są dostosowane do składowania nawet tak dużych towarów jak drzwi czy płyty OSB. Każdy może w dowolnym momencie, przez całą dobę, odbierać swoje zamówienia. Wygodnie i bez zbędnych problemów. Nietrudno zauważyć, że ta inwestycja przynosi korzyści również Bricomarche. Nie dziwi więc, że przedstawiciele firmy zapowiadają, że automatów pojawi się więcej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane