W Żarowie uruchomiono nowy magazyn Thermaflex. Czym zaowocuje ta inwestycja?

2021-09-15
W Żarowie uruchomiono nowy magazyn Thermaflex. Czym zaowocuje ta inwestycja?

Thermaflex realizuje strategię intensywnego rozwoju i uruchamia już trzeci z kolei magazyn w Polsce. Obiekt znajduje się w Żarowie i dysponuje powierzchnią wynoszącą 1500 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn umożliwi optymalizację procesów logistycznych

Wspomniany obiekt posłuży do składowania wyrobów gotowych przeznaczonych przede wszystkim na rynek niemiecki. Nie bez znaczenia jest więc lokalizacja, która znacząco przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych. Ta inwestycja sprawia, że zaplecze magazynowe którym dysponuje Thermaflex rozrasta się do 6500 m2, co gwarantuje spore pole do popisu. Przedstawiciele marki, która jest jednym z wiodących producentów rozwiązań dla branży instalacyjnej nie kryją, że w najbliższej przyszłości pragną przeprowadzić konsolidację posiadanej powierzchni magazynowej. Rezultatem ma być wzrost efektywności i uproszczenie realizowanych zadań. Warto podkreślić, że rozpoczęcie działalności w obiekcie w Żarowie wiąże się z koniecznością zatrudnienia personelu, co stanowi impuls dla lokalnego rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU