W Szczecinku powstaje nowa hala produkcyjna Opak - firma odbudowuje się po pożarze z 2019 roku

2021-02-22
W Szczecinku powstaje nowa hala produkcyjna Opak - firma odbudowuje się po pożarze z 2019 roku

W Szczecinku powstaje nowa hala produkcyjna Opak, firmy zajmującej się produkcją opakowań tekturowych. Nowa fabryka liczy 6 tys. mkw. i powstaje na miejscu starych zabudowań Opak, które półtora roku temu doszczętnie spłonęły. - informuje JARTOM Real Estate. 
Opak odradza się po dramatycznym pożarze, który w sierpniu 2019 roku, strawił większość zabudowań firmy. Od czasu pożaru produkcja odbywała się w dawnej siedzibie firmy na ulicy Słowiańskiej oraz w kilku innych lokalizacjach na terenie Szczecinka- m.in. w wynajętych halach. Niestety produkcja rozsiana w kilku obiektach rodziła problemy logistyczne oraz organizacyjne.  
Nowa hala produkcyjna powstaje przy ulicy Harcerskiej- gdzie znajdowały się budynki strawione przez pożar w 2019 roku. Prace budowlane i wykończeniowe prowadzone w nowej hali produkcyjnej powinny zakończyć się w marcu 2021 roku. W związku z pożarem Opak zmuszony był do redukcji zatrudnienia- w 2019 firma zatrudniała aż 250 osób. Obecnie w zakładach w Szczecinku pracuje 60 osób. Dzięki nowej inwestycji możliwe jest zwiększenie mocy przerobowych oraz ponowne zwiększenie liczby pracowników. Zarząd firmy stara się dotrzeć do starych pracowników, którzy posiadają już doświadczenie oraz kompetencje do podjęcia pracy, jednakże jest również otwarty na nowe osoby. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.

JARTOM Real Estate oferuje kompleksowe usługi doradcze dotyczące obszarów: 
Najem magazynów w centrach dystrybucyjnych
Sprzedaż samodzielnych hal z zapleczem biurowym
Budowa hal
Rozwiązania specjalistyczne BTS, BTO
Komercjalizacja projektów magazynowych
Marketing nieruchomości
Przygotowanie prognoz rynkowychJARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU