W Kielcach powstała nowa fabryka DS Smith

2021-04-20
W Kielcach powstała nowa fabryka DS Smith

DS Smith, brytyjska firma zajmująca się produkcją ekologicznych opakowań, otworzyła kolejną halę produkcyjną w Kielcach. Obecnie w kieleckim oddziale firmy pracuje już 700 osób. Nowa hala zagwarantuje zatrudnienie kolejnym mieszkańcom regionu.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna hala produkcyjna 

Budowa nowej hali  jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy. Długoterminowa strategia firmy zakłada podwojenie produkcji w kolejnych latach. Nowa przestrzeń zajmuje około 3,5 tys. mkw powierzchni i wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do produkcji opakowań typu display, czyli opakowań, dzięki którym możliwa jest ekspozycja towarów w sklepie, np. na koszach wystawowych, czy tekturowych regałach zawierających branding marki. 
Otwarcie nowej hali to doskonała wiadomość dla regionu, szczególnie w dobie koronawirusa i rosnącego bezrobocia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU