W Częstochowie powstanie nowe centrum logistyczne. Kim jest inwestor?

W Częstochowie powstanie nowe centrum logistyczne o imponującej powierzchni, która wyniesie 153 000 m2. Inwestor to spółka Astrid-Logistik-Park-3 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne centrum logistyczne na południu kraju

Aktualnie prowadzone są intensywne działania mające na celu realizację inwestycji. Przygotowano plan zagospodarowania terenów przeznaczonych pod budowę, którego autorem jest Euro – Consulting. To 33 ha, na których już wkrótce stanie nowoczesny obiekt odpowiadający na aktualne potrzeby rynku. W pracach nad tym przedsięwzięciem uczestniczy również biuro Deska Project, pozostaje więc śledzić dalsze losy tego interesującego projektu!  

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.
Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą. Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane