Universal Scientific Industrial Poland rozbuduje swój zakład na Dolnym Śląsku. Czym zaowocuje ta warta 100 milionów złotych inwestycja?

Zapadła decyzja o rozbudowie fabryki należącej do Universal Scientific Industrial Poland. Projekt zostanie zrealizowany między innymi dzięki wsparciu udzielonemu przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa zakładu produkcyjnego pozwoli stworzyć nowe miejsca pracy

Firma należąca do chińskiego koncernu przeznaczy na sfinansowanie całego przedsięwzięcia 100 milionów złotych. Środki pochłonie między innymi budowa zakładu produkcyjno – magazynowego, który będzie składał się z czterech pięter. W planach obiektu uwzględniono również obecność zaplecza biurowego, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką. Wytwarzane będą w niej płytki OEM i PCBA, które znajdą zastosowanie w branży automotive. Wpisuje się to w profil działalności Universal Scientific Industrial Poland, która specjalizuje się w produkcji szeroko pojętego wyposażenia elektronicznego, które znajduje zastosowanie w samochodach. Powiększenie fabryki będzie stanowiło istotny impuls dla lokalnej gospodarki. W obecnie funkcjonującym zakładzie zlokalizowanym w Biskupicach Podgórnych, na terenie należącym do Tarnobrzeskiej SSE EURO-PARK WISŁOSAN, pracuje ponad 2600 osób. Wkrótce ta liczba znacząco wzrośnie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane