TK Maxx wybuduje w Polsce kolejne centrum dystrybucyjne

2021-04-15
TK Maxx wybuduje w Polsce kolejne centrum dystrybucyjne

TJX Europe, firma, która jest właścicielem popularnej sieci TK Maxx zainwestuje w budowę kolejnego centrum dystrybucyjnego w Polsce. Imponujące plany obejmują powstanie hali magazynowej wraz ze stosownym zapleczem o łącznej powierzchni sięgającej 61 000 m2, położonych na 23 hektarach gruntów – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny budynek magazynowy w pełni dopasowany do potrzeb TK Maxx

Warto podkreślić, że obiekt powstanie w formule BTS, czyli built – to – suit. Oznacza to, że zostanie zaprojektowana tak, by spełniać wszelkie potrzeby konkretnego użytkownika. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych i zwiększy efektywność pracy. Wybudowana hala będzie największym centrum dystrybucyjnym oddanym do dyspozycji firmie TJX Europe na terenie Europy kontynentalnej. Nieruchomość powstająca w Lubuskiem przewyższy tym samym swoim metrażem drugie centrum, które działa już we Wrocławiu. To nie tylko istotny krok na drodze do rozwoju sieci ale i ważny impuls dla lokalnego rynku pracy. Tylko w pierwszym roku działalności centrum dystrybucyjnego zostanie utworzonych w nim ponad 1000 nowych miejsc pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU