Spółka Chemipack buduje nowy zakład produkcyjny

Spółka Chemipack przygotowuje się do budowy hali o charakterze produkcyjno-magazynowym. W ramach przedsięwzięcia powstanie również obiekt socjalno-biurowy, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i znacząco ułatwi zarządzanie całą placówką - informuje JARTOM Real Estate.

Zakład powstanie w Łowiczu

Na miejsce realizacji inwestycji wybrano Łowicz. Jest ono nieprzypadkowe, ponieważ właśnie tam znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Hala powstanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj”. W rezultacie będzie w pełni dopasowana do potrzeb firmy oraz funkcjonalna. Powierzchnia części produkcyjnej wyniesie około 4000 m2, a magazynowej - około 3300 m2. Biura zostaną urządzone na 700 m2. Wszystkie nieruchomości zostaną wyposażone w niezbędną sieć elektryczną, sanitarną, wentylacyjną i wodociągową. Oddanie zakładu do użytku zwiększy moce wytwórcze przedsiębiorstwa i umocni jego rynkową pozycję. Chemipack to renomowany producent chemii domowej i samochodowej, który w swojej ofercie posiada również chusteczki nawilżane. Współpracuje z takimi znanymi markami, jak LIDL, DINO, czy SPAR.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą. Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznym, czy własny budynek? Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane