Sokołów uruchamia rozbudowany zakład produkcyjny. Jakie innowacje w nim zastosowano?

Dobiegła końca inwestycja polegająca na rozbudowie zakładu produkcyjnego należącego do Grupy Sokołów – jednego z najsłynniejszych polskich producentów przetworów mięsnych. W rezultacie zyskano nowy obiekt składający się z dwóch kondygnacji, który działa w oparciu o szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań jakie zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem mocy wytwórczych – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowana fabryka w Sokołowie imponuje swoim nowoczesnym charakterem

W nieruchomości, która posiada łączną powierzchnię sięgającą 12 000 m2 znalazły się dwa magazyny i trzy hale. Zainstalowano tam w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną na której powstawać będzie mięso mielone, nie zabrakło również nowoczesnych linii do pakowania. Już na etapie powstawania projektu zarząd marki upewnił się, że zakład będzie posiadał ekologiczny charakter. To dzięki temu do utrzymania niskich temperatur potrzebnych na zapleczu chłodniczym wykorzystywany jest glikol, który zapewnia większą efektywność i jest bezpieczniejszy dla środowiska naturalnego. Warto podkreślić, że zrealizowane przedsięwzięcie przyniesie liczne korzyści nie tylko firmie ale i stało się impulsem dla lokalnej gospodarki, utworzono bowiem nowe miejsca pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane