Shein buduje pod Wrocławiem gigantyczne centrum logistyczne dla całej Europy

Shein, jeden z największych graczy globalnego e-commerce, uruchamia pod Wrocławiem ogromne centrum logistyczne, które ma obsługiwać rynek całej Europy.- informuje JARTOM Real Estate

Największa inwestycja Shein w Europie.

Centrum powstaje na Dolnym Śląsku i ma rozpocząć działalność jeszcze w tym roku, a pełną skalę operacyjną osiągnąć do końca 2025 roku. Nowy obiekt będzie kluczowym punktem dystrybucyjnym firmy na kontynencie i jednocześnie największą inwestycją logistyczną Shein w Europie. Docelowo kompleks zajmie około 740 tys. mkw., co stawia go wśród największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów logistycznych na naszym kontynencie.Inwestycja oparta jest na szerokim wykorzystaniu automatyki, robotów magazynowych oraz zautomatyzowanych systemów sortowania, które mają znacząco skrócić czas realizacji zamówień i zwiększyć efektywność dostaw.
Nowe centrum ma pełnić funkcję europejskiego hubu dystrybucyjnego, z którego produkty będą wysyłane do klientów w wielu krajach UE. Dzięki temu Shein chce wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, uniezależnić się częściowo od dostaw bezpośrednich z Azji i poprawić jakość obsługi klientów, w tym czas dostaw i dostępność towarów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane