Serioplast wynajmuje powierzchnię magazynową w Hillwood Kutno

2021-05-07
Serioplast wynajmuje powierzchnię magazynową w Hillwood Kutno

Park logistyczny Hillwood Kutno posiada nowego najemcę. Jest nim znany producent opakowań z tworzyw sztucznych, Serioplast, który wynajął w obiekcie 4086 m2 powierzchni magazynowej i biurowej – informuje JARTOM Real Estate.  

Inwestycja o dużym potencjale logistycznym 

Ta inwestycja została bardzo dobrze przemyślana. Powierzchnia magazynowa umożliwi bardziej efektywne składowanie towarów, a zaplecze biurowe ułatwi prowadzenie działań administracyjnych. Warto podkreślić, że jednym z istotnych czynników była tutaj przede wszystkim lokalizacja. Hillwood Kutno znajduje się w odległości trzech kilometrów od zakładu produkcyjnego firmy Serioplast, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. To kluczowe, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Serioplast dostarcza opakowania największym firmom z branży dóbr szybkozbywalnych. Ponadto, nieopodal przebiegają autostrady A1 oraz A2, a dystans dzielący centrum magazynowe od miasta wynosi jedyne siedem kilometrów. Nic więc dziwnego, że większość oferowanej przez Hillwood powierzchni znalazła już swoich najemców, którzy cenią sobie nowoczesną infrastrukturę, profesjonalną współpracę i wykwalifikowany personel. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU