Rusza rozbudowa fabryki Fiata w Tychach

2021-01-05
Rusza rozbudowa fabryki Fiata w Tychach

Tyska fabryka Fiat będzie wytwarzać nowoczesne modele samochodów hybrydowych i elektrycznych takich marek jak Fiat, Alfa Romeo i Jeep. Rozbudowę fabryki Fiat wesprze w kwocie 755 mln zł Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wsparcie to będzie realizowane w postaci ulgi w podatku dochodowym CIT- informuje JARTOM Real Estate. 

Inwestycja zostanie oddana w drugiej połowie 2022 r. i zapewni pracę kilkudziesięciu nowym pracownikom. Jest to ważna wiadomość z punktu widzenia transformacji śląskiego sektora górniczego. Co więcej, produkcja samochodów hybrydowych i elektrycznych jest zgodna ze strategią +Zielone  Śląskie 2030+, która została przyjęta przez Marszałka Województwa śląskiego.

Tyska fabryka Fiat to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych spółki Grupy Fiat Chrysler Automobiles, zatrudniający aż 2 tysiące pracowników. Zakład produkcyjny zajmuje 2,4 mln mkw. powierzchni, na którego obszarze działa 42 zewnętrzne firmy świadczące usługi na rzecz Fiata. 99% produkcji tyskiej fabryki Fiat trafia na eksport. Rozbudowa zakładu pozwoli na wdrożenie nowoczesnej produkcji zgodnej z ideą zrównoważonego rozwoju. 


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU