Polski producent środków czystości inwestuje w woj. lubelskim

2022-08-31
Polski producent środków czystości inwestuje w woj. lubelskim

Jeden z liderów rynku środków czystości w Polsce planuje nową inwestycję, a mianowicie budowę nowoczesnej hali produkcyjnej o powierzchni blisko 900 mkw. Inwestycja ta umożliwi firmie wprowadzenie do produkcji całkiem nowego asortymentu, na który obecnie jest ogromny popyt. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu produkcyjnego

Polski producent środków czystości Flesz działający na rynku od lat 90. ubiegłego wieku planuje budowę kolejnej hali produkcyjnej. Inwestycja ma powstać w miejscowości Gręzówka-Kolonia w woj. lubelskim i ma umożliwić firmie wprowadzenie do asortymentu całkiem nowego produktu, czyli ręczników papierowych o właściwościach dezynfekujących. Ze względu na pandemię koronawirusa, która wybuchła ponad 2 lata temu, popyt na tego typu środki czystości wystrzelił. Hala zajmować będzie blisko 900 mkw. i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań producenta, tak by zapewnić wysoką efektywność operacyjną i logistyczną.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU