Poczta Polska zaopatruje magazyny wojewodów i szpitale wspierając walkę z pandemią koronawirusa

2021-05-20
Poczta Polska zaopatruje magazyny wojewodów i szpitale wspierając walkę z pandemią koronawirusa

Poczta Polska już rok temu włączyła się w walkę z koronawirusem i świadczy usługi logistyczne na rzecz instytucji użytku publicznego walczących z pandemią. W ramach wsparcia zapewnia obsługę logistyczną oraz dostarcza sprzęt medyczny i środki bezpieczeństwa do szpitali.- informuje JARTOM Real Estate.

Zlecenia logistyczne w czasie pandemii

Poczta Polska już od roku wspiera szpitale i inne instytucje użytku publicznego w walce z pandemią koronawirusa. Spółka nie tylko dostarcza niezbędny sprzęt medyczny, leki, czy środki czystości, ale także pomaga w organizacji i zaopatrywaniu szpitali tymczasowych. Palety z maseczkami i sprzętem medycznym są transportowane bezpośrednio ze składnic Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych do wojewódzkich magazynów rozsianych po całym kraju. Ponadto, poczta regularnie zaopatruje hurtownię farmaceutyczną, która dzieli i przygotowuje pakiety dla punktów szczepień. To ogromne wyzwanie logistyczne, które wymaga doskonałej organizacji oraz sprawnego, dobrze działającego łańcucha dostaw. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU