PPH Drewnowkręt z nową halą produkcyjną w Gminie Wolanów. Do czego ona posłuży?

2021-08-20
PPH Drewnowkręt z nową halą produkcyjną w Gminie Wolanów. Do czego ona posłuży?

PPH Drewnokręt intensywnie przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej zlokalizowanej w Gminie Wolanów. Przedsiębiorstwo podjęło taką decyzję, aby zagwarantować sobie odpowiednio wysokie możliwości wytwórcze oraz zwiększyć swoją konkurencyjność i odpowiedzieć na potrzeby rynku – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna umożliwi wdrożenie nowej technologii

Budowa hali produkcyjnej jest kluczowym elementem, który pozwoli marce na wdrożenie technologii obróbki galwanicznej fragmentów złącznych o podwyższonej odporności na korozję. Dysponowanie takimi rozwiązaniami pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i poszerzenie swojej oferty. Nowy obiekt zapewni odpowiednie warunki umożliwiające uruchomienie linii produkcyjnych i bieżące realizowanie przyjętych planów biznesowych. Dla firmy Drewnowkręt, która jest renomowanym polskim producentem wkrętów przeznaczonych do metalu i drewna i z sukcesem prowadzi działalność już od trzydziestu lat, to tylko jeden z kroków na drodze do systematycznego rozwoju. Można przypuszczać, że to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU