Nowoczesna fabryka pocisków rakietowych powstanie w Gorzowie Wielkopolskim
Władze Gorzowa Wielkopolskiego wydały zgodę na budowę nowoczesnej fabryki pocisków rakietowych. W rezultacie miasto stanie się miejscem realizacji jednej z najważniejszych inwestycji przemysłowo-obronnych w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.
Fabryka warta około 2 miliardy złotych
Wartość zakładu, który powstanie przy ul. Mironickiej szacuje się na 2 miliardy złotych. Cały kompleks zajmie teren o powierzchni 116 hektarów. Przedsięwzięcie jest efektem współpracy polskiego przemysłu z partnerami z Korei Południowej. W fabryce mają być produkowane pociski, które znacząco wzmocnią możliwości obronne polskiej armii. Inwestycja ma strategiczne znaczenie nie tylko dla bezpieczeństwa kraju, ale również dla rozwoju nowoczesnych technologii i krajowego sektora zbrojeniowego. Prace budowlane najprawdopodobniej rozpoczną się już w tym roku. Oddanie obiektu do użytku stanie się ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki, gdyż zostanie w nim utworzonych kilkaset miejsc pracy.
Informacje o JARTOM Real Estate
Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.
JARTOM Real Estate
Kontakt:
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
