Nowe centrum serwisowe Stadler Service Polska

2021-03-25
Nowe centrum serwisowe Stadler Service Polska

W Sochaczewie powstanie nowe centrum serwisowe firmy Stadler. Obiekt ma zostać oddany do użytku w ciągu 12 miesięcy.- informuje JARTOM Real Estate.

Budowa centrum serwisowego

Budowa nowego obiektu z pewnością przyczyni się do rozwoju gospodarczego w regionie oraz będzie miała pozytywny wpływ na lokalny rynek pracy. Powstający w Sochaczewie obiekt to nowe centrum serwisowe Stadler Service Polska, w którym prowadzone będą prace serwisowe oraz przeglądy pojazdów FLIRT. Pojazdy te dostarczane są spółce Koleje Mazowieckie przez Stadler na podstawie umowy ramowej zawartej w 2018 roku. Całość inwestycji wyniesie 22 mln zł. Zarząd spółki Stadler utrzymuje, że nowe centrum serwisowe firmy zostanie oddane do użytku w przeciągu 12 miesięcy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU