Nowe centrum serwisowe PKP Intercity prawie gotowe
Budowa nowego centrum serwisowego PKP Intercity w Przemyślu zbliża się do końca. Obiekt będzie jednym z najważniejszych zapleczy technicznych przewoźnika w południowo-wschodniej Polsce i zapewni zatrudnienie około 150 osobom – informuje JARTOM Real Estate.
Funkcjonalna hala o imponującej powierzchni
Nowe centrum powstaje na osiedlu Bakończyce. Hala o kubaturze sięgającej 80 000 m sześciennych będzie służyła do przeglądów, obsługi technicznej i przygotowania wagonów do dalszej eksploatacji. W ramach inwestycji powstaje również całoroczna myjnia wyposażona w zamknięty obieg wody oraz system wykorzystujący wodę deszczową. Cały obiekt będzie korzystał z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. PKP Intercity informuje, że większość robót związanych z układem torowym, siecią trakcyjną oraz infrastrukturą podziemną została już wykonana. Zaawansowanie budowy torów i elementów sieci trakcyjnej wynosi około 80 proc. Nowa hala pozwoli na całoroczne, kompleksowe mycie wagonów i podwozi. Dzięki niej niekorzystne warunki atmosferyczne nie staną na drodze personelowi. Przedsięwzięcie pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie mocy operacyjnych przewoźnika na terenie Podkarpacia. Koszt budowy nowego centrum serwisowego wynosi około 350 mln zł, a za realizację odpowiada konsorcjum firm KZN Rail oraz Wadoma.
Informacje o JARTOM Real Estate
Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.
JARTOM Real Estate
Kontakt:
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
|
