Nowa hala produkcyjno – magazynowa powstanie w Bytomiu. Kim jest inwestor?

To już oficjalne – nowa hala o charakterze produkcyjno – magazynowym powstanie w Bytomiu. Nieruchomość będzie należeć do firmy AND, która zakupiła już od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działkę przeznaczoną pod budowę – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali zaowocuje utworzeniem nowych miejsc pracy

AND to założone ponad trzydzieści lat temu przedsiębiorstwo, które nieustannie się rozwija. Jego siedziba również znajduje się w Bytomiu, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Marka specjalizuje się w produkcji garaży i konstrukcji prefabrykowanych. Nowa hala umożliwi jej zwiększenie mocy wytwórczych i optymalizację pracy. Wiadomo już, że będzie miała około 5000 m2 i zostanie wyposażona w zaplecze socjalne oraz część biurową. Pomyślano również o całej niezbędnej infrastrukturze i zaprojektowano sieć dróg dojazdowych, parkingi oraz tereny zielone. Inwestycja przyniesie wiele korzyści lokalnej gospodarce, gdyż AND zwiększy zatrudnienie, a do personelu dołączy kilkadziesiąt kolejnych osób. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane