Nowa hala magazynowa Goodmark Trading w miejscowości Kleszczewo 

Firma Goodmark Trading, zajmująca się produkcją taśm z nadrukiem, planuje postawić nową halę magazynową wraz z częścią biurową i infrastrukturą techniczną na działce w miejscowości Kleszczewo. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego magazynu

Goodmark Trading zajmuje się produkcją taśm z nadrukiem, taśm pakowych, taśm klejących oraz folii stretch. Duży popyt na produkty marki skłonił firmę do nowej inwestycji, a mianowicie budowy nowej hali w woj. pomorskim. Planowane przez firmę Goodmark Trading wykorzystanie powierzchni hali będzie odpowiednio rozłożone. Z 1350 mkw całkowitej powierzchni, 360 mkw zostanie przeznaczonych na biura, zapewniając odpowiednio przestronne i komfortowe miejsce do pracy dla pracowników firmy. Pozostałe 1170 mkw zostanie zarezerwowane na magazyn, co pozwoli na bardziej efektywne przechowywanie towarów i zapewnienie szybszych dostaw klientom. Ważnym elementem inwestycji jest również infrastruktura techniczna, która zostanie zapewniona na działce w Kleszczewie. Powierzchnia dróg wewnętrznych, miejsc parkingowych i manewrowych, wynosząca 2345,10 mkw, zapewni wygodne i bezpieczne warunki dla magazynu oraz biur. Decyzja o rozbudowie powierzchni magazynowej ma kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy Goodmark Trading. Dzięki większej przestrzeni będzie możliwe zwiększenie asortymentu towarów i ekspansja na nowe rynki. Skrócenie terminów dostaw sprawi, że firma będzie bardziej konkurencyjna na rynku i zaspokoi potrzeby klientów w jeszcze bardziej satysfakcjonujący sposób.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane