Multipark Gdańsk – w Trójmieście wkrótce powstaną nowe magazyny

Znany deweloper LCP Properties wkrótce wybuduje kolejny obiekt magazynowy, któremu nadano już nazwę Multipark Gdańsk. Realizację przedsięwzięcia podzielono na kilka etapów, a owocem pierwszego z nich będzie powstanie dwóch obiektów złożonych z osiemnastu modułów o łącznej powierzchni przekraczającej 5400 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Niewielkie magazyny dopasowane do aktualnych potrzeb rynku

Dużym atutem nieruchomości będzie lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego z drogą ekspresową S6. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu. Najemcy oprócz magazynów otrzymają do swojej dyspozycji również zaplecza biurowe. Wśród użytkowników takich nieruchomości najczęściej wymienia się firmy działające w sektorze e-commerce, a także przedsiębiorstwa z branży logistycznej i usługowej. Jeśli wszystkie prace będą przebiegały zgodnie z planem, dobiegną końca w czwartym kwartale bieżącego roku. Deweloper nie ukrywa, że będzie to moment, w którym przystąpi do realizacji drugiego etapu inwestycji. Dostarczane przez niego niewielkie moduły magazynowe (SBU) już od dłuższego czasu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem rynku.   

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane