Marvipol z coraz większymi wpływami w segmencie magazynów. Czy planuje kolejne inwestycje?

2022-06-08
Marvipol z coraz większymi wpływami w segmencie magazynów. Czy planuje kolejne inwestycje?

Marvipol regularnie pozyskuje nowe projekty magazynowe, zwiększając swoje wpływy w tym segmencie. Wartość tegorocznych inwestycji grupy szacuje się na niespełna 190 milionów złotych, a co za tym idzie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że suma ta przekroczy 200 milionów i stanie się rekordowa w historii marki – informuje JARTOM Real Estate.

Liczne magazyny odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku

Pomimo kontynuowania dynamicznej strategii rozwoju, wykazywana jest duża doza ostrożności związana z rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć na rynku magazynowym. Wynika to z zawirowań ekonomicznych i konieczności skoncentrowania się na tym, by posiadane już magazyny generowały zadowalające zyski. Aktualnie grupa dysponuje siedmioma tego rodzaju obiektami zlokalizowanymi nieopodal Wrocławia, Warszawy, Poznania, Łodzi i Katowic. Takie położenie pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Ich łączna powierzchnia wynosi 271 000 m2. W ubiegłym roku przyniosły one zyski przekraczające 33 miliony złotych. Warto podkreślić, że Marvipol to deweloper, który prowadzi działalność zarówno w segmencie magazynowym, jak i mieszkaniowym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU