MLP nabywa grunty w Zgorzelcu. Czy powstanie tam nowe centrum logistyczne?

2022-05-25
MLP nabywa grunty w Zgorzelcu. Czy powstanie tam nowe centrum logistyczne?

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo – produkcyjnych, zakupił grunty o powierzchni kilkunastu hektarów, które położone są w Zgorzelcu. Ich lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, gdyż niewielka odległość dzieli je od nowej obwodnicy, co stwarza spory potencjał biznesowy – informuje JARTOM Real Estate.

Rosną szanse na powstanie nowego parku logistycznego

Biorąc pod uwagę dotychczasową strategię dynamicznego rozwoju realizowaną przez MLP bardzo prawdopodobne jest to, że wspomniany teren zostanie wykorzystany pod budowę nowego parku logistycznego. Nie byłoby to pierwsze przedsięwzięcie tego rodzaju, bowiem firma słynie z bogatego portfolio złożonego z nieruchomości oferujących powierzchnie magazynowe, biurowe i produkcyjne wysokiej klasy, powstające w formule built-to-suit tak, by w pełni odpowiadać najemcom i aktualnym potrzebom rynku. Na ten moment nie są jeszcze znane szczegółowe plany zagospodarowania gruntów w Zgorzelcu, pozostaje więc uważnie śledzić dalsze działania podejmowane przez markę. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU