MLP Business Park Berlin został w pełni wynajęty. Wśród najemców m.in. Muzeum Historii Naturalnej w Berlinie i Dassbach Küchen.

Park logistyczny MLP Business Park Berlin oferujący aż 18 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni został właśnie w pełni wynajęty.- informuje JARTOM Real Estate

MLP Business Park Berlin w pełni skomercjalizowany

Ostatnia z hal MLP Business Park Berlin została właśnie w 100% wynajęta przez 4 różnych najemców, m.in. Muzeum Historii Naturalnej w Berlinie i Dassbach Küchen. Hala zajmuje powierzchnię 5,8 tys. mkw., a jej oddanie do użytku przewidziane jest na grudzień b.r. MLP Group to jeden z wiodących deweloperów na rynku europejskim, który cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku hal magazynowych i przemysłowych. Obiekty budowane przez MLP charakteryzują się wysoką jakością, świetną lokalizacją, a także zastosowaniem licznych rozwiązań proekologicznych. MLP Business Park Berlin to pierwszy obiekt typu Urban Logistics wybudowany przez MLP Group. Ten park logistyczny znajduje się niedaleko centrum Berlina oraz Portu Lotniczego Berlin Brandenburg. To świetna lokalizacja dla firm usługowych i handlowych.

JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane