Imperial Tobacco Polska Manufacturing inwestuje 100 milionów złotych w rozbudowę fabryki

2021-03-05
Imperial Tobacco Polska Manufacturing inwestuje 100 milionów złotych w rozbudowę fabryki

Ruszył pierwszy etap rozbudowy fabryki należącej do spółki akcyjnej Imperial Tobacco Polska Manufacturing. Jego owocem będzie powstanie nowej hali produkcyjno – magazynowej posiadającej powierzchnię 3 800 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa, rozbudowa hal kluczem do sukcesu

Zaawansowane prace budowlane już trwają i odpowiedzialna jest za nie firma Łucz – Bud. Zgodnie z przyjętym harmonogramem przewidywany termin oddania hali do użytku to trzeci kwartał bieżącego roku. Jeśli nie wystąpią żadne komplikacje, już wtedy spółka będzie mogła składować towary w nowoczesnych halach magazynowych. To istotny krok zarówno z perspektywy samej firmy, która będzie mogła cieszyć się usprawnieniem procesów logistycznych i realizowaniem zamówień na znacznie większą skalę, jak i z punktu widzenia lokalnej gospodarki. Aktualnie, położona w Radomiu fabryka zatrudnia około 700 pracowników. Rozbudowa zakładu produkcyjnego jest jednoznaczna z utworzeniem nowych miejsc pracy, co stanowić będzie istotną szansę dla mieszkańców regionu na to, by znaleźć zatrudnienie i poprawić swoją sytuację ekonomiczną.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU