Firma Omni wybuduje w Gorzkowie nowy zakład produkcyjny

2021-02-18
Firma Omni wybuduje w Gorzkowie nowy zakład produkcyjny

W Gorzkowie zostanie wybudowany nowy zakład produkcyjny. Realizacji inwestycji podjęła się krakowska spółka Omni Development, która w drodze przetargu nabyła w tym celu dwie działki o imponującej powierzchni – informuje JARTOM Real Estate. Zgodnie z przyjętymi planami, fabryka ma powstać do 2022 roku. Przedsiębiorstwo Omni specjalizuje się w wytwarzaniu stolarki otworowej i w prowadzeniu działalności usługowej, która skupia się przede wszystkim na procesach logistycznych i projektowaniu innowacyjnych opakowań.  Budowa zakładu jest nie tylko szansą na rozwój spółki ale i przedsięwzięciem istotnym z punktu widzenia lokalnej gospodarki. Sprzedaż gruntów pozwoliła gminie Bochnia na zainkasowanie kwoty niemal 1,73 mln złotych. Ponadto, w przyszłości samorząd będzie mógł również liczyć na dochody z tytułu opłacanych przez spółkę podatków. Na rozwoju przedsiębiorczości skorzystają również mieszkańcy okolicznych terenów, bowiem uruchomienie produkcji w nowym obiekcie będzie jednoznaczne ze stworzeniem dodatkowych miejsc pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.
Klienci JARTOM Real Estate mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych w zakresie magazynów i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU