Elzap wynajmuje magazyn w 7R Park Kraków. Co dzięki temu zyska?

2021-10-26
Elzap wynajmuje magazyn w 7R Park Kraków. Co dzięki temu zyska?

Firma Elzap wynajęła magazyn o powierzchni przekraczającej 3 500 m2, który znajduje się w obiekcie 7R Park Kraków. Posiada on klasę A, dziesięć metrów wysokości oraz najwyższą odporność ogniową, jaka jest wymagana w przypadku mebli, co czyni go znakomitą inwestycją w pełni dopasowaną do specyfiki prowadzonej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy magazyn posiada duży potencjał 

Zgodnie z planami marki, nowy magazyn stanie się centralnym punktem przeładunkowym, który połączy fabryki z magazynami zlokalizowanymi w Warszawie, Katowicach oraz Gdyni. Usprawni więc wiele procesów logistycznych, a także pomoże uczynić bardziej efektywną współpracę prowadzoną z zagranicznymi klientami. Dla renomowanego producenta mebli biurowych, który słynie z dostarczania wyrobów praktycznych i estetycznych zarazem, to bardzo istotne. Wybór 7R Park Kraków nie był przypadkowy. Zadecydowały o nim między innymi doskonała lokalizacja, tuż obok trasy ekspresowej S7 i nieopodal węzła Bieżanów, a także znakomity standard budynku gwarantujący realizowanie zawodowych obowiązków w komfortowych warunkach. Pełną ofertę centrów logistycznych 7R znajdziesz w JARTOM. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU