Dynamiczny rozwój rynku przesyłek kurierskich w Polsce

2021-03-28
Dynamiczny rozwój rynku przesyłek kurierskich w Polsce

Polski rynek KEP, czyli rynek przesyłek kurierskich, ekspresowych i paczek rozwija się skokowo i w 2020 roku osiągnął wartość aż 10,7 mld zł. - informuje JARTOM Real Estate.

Polski rynek przesyłek kurierskich i paczek rozwija się szybciej niż w krajach zachodnich

W 2020 roku rynek KEP wzrósł aż o 22% w porównaniu do 2019 roku. Powodów dynamicznego wzrostu tego rynku w ostatnich latach możemy upatrywać się m.in. we wzroście gospodarczym oraz rosnącej popularności branży e-commerce. Polska może być wzorem dla innych krajów zachodnich, przede wszystkim ze względu na innowacje, takie jak szeroko rozwinięta sieć nowoczesnych, zautomatyzowanych paczkomatów, czyli wygodnych punktów nadawania i odbioru paczek. W ubiegłym roku wysłanych zostało aż 814 mln przesyłek. Liczba ta świadczy o ok. 35% wzroście w stosunku do roku 2019. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych .


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU