Dynamiczny rozwój lidera logistyki i kolejna inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim

Największy niezależny operator logistyczny działający na polskim rynku konsekwentnie realizuje strategię rozwoju i wzmacnia swoją obecność w zachodniej części kraju  - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala w obiekcie MLP 

W ramach dalszej współpracy z MLP Group firma zdecydowała się na zwiększenie powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Gorzów Wielkopolski. Nowa umowa obejmuje dodatkowe 8,1 tys. mkw., dzięki czemu łączna powierzchnia wykorzystywana przez operatora w obiektach MLP w Polsce przekroczyła już 34 tys. mkw.
Nowo udostępniona przestrzeń została przygotowana w formule spekulacyjnej, co pozwoliło na jej natychmiastowe wykorzystanie bez konieczności długotrwałych prac adaptacyjnych. Tego typu rozwiązania zyskują coraz większą popularność wśród firm logistycznych, które oczekują szybkiego startu operacyjnego i elastycznego dopasowania do zmieniających się warunków rynkowych. 
Dla operatora jest to kolejny krok w rozbudowie ogólnopolskiej sieci, obejmującej już lokalizacje w rejonie Poznania, Gliwic oraz Wrocławia.
MLP Gorzów Wielkopolski to jedna z najnowszych inwestycji MLP Group. Park logistyczny powstał w zachodniej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S3 i w niewielkiej odległości od centrum. Takie położenie zapewnia sprawną obsługę zarówno rynku krajowego, jak i kierunków zachodnioeuropejskich, co czyni obiekt atrakcyjnym punktem na logistycznej mapie Polski.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane