Dudek Paragliders wybuduje nową fabrykę w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji

2021-06-04
Dudek Paragliders wybuduje nową fabrykę w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji

Zapadła oficjalna decyzja o budowie nowego zakładu produkcyjnego. Firma Dudek Paragliders nabyła w tym celu działkę o imponującej powierzchni 1 hektara, na której powstanie nowoczesny obiekt przyczyniający się do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowego zakładu produkcyjnego sposobem na zwiększenie zysków

Największym atutem nowej inwestycji jest jej lokalizacja. Nowa fabryka zostanie wybudowana w niewielkiej odległości od obecnej siedziby przedsiębiorstwa, co znacząco usprawni wiele procesów logistycznych. To tereny wchodzące w skład Parku Przemysłowego Szubin, które posiadają doskonały dostęp do drogi ekspresowej S5. To bardzo istotne z punktu widzenia utrzymania płynności transportu, która odgrywa ogromną rolę w prowadzeniu biznesu w dzisiejszych czasach. Zgodnie z przyjętymi planami obiekt będzie posiadał powierzchnię produkcyjną sięgającą 2500 m2, z szansą na jej rozbudowę do 5000 m2. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój Dudek Paragliders bardzo prawdopodobne jest, że przedsiębiorstwo z tej szansy skorzysta. Nieruchomość powinna zostać ukończona do końca 2023 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU