Dobiegła końca rozbudowa centrum logistycznego Grupy Tubądzin. Czym ono zaskoczy?

2021-07-19
Dobiegła końca rozbudowa centrum logistycznego Grupy Tubądzin. Czym ono zaskoczy?

Zakończono prace związane z rozbudową centrum logistycznego należącego do Grupy Tubądzin. Ich efektem jest oddanie do użytku bazującego na nowoczesnych technologiach, zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania, którego koszt szacuje się na 80 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Zautomatyzowany magazyn kluczowym elementem zmodernizowanego obiektu

Inwestycja polegająca na budowie nowego magazynu wysokiej klasy wpisuje się w długofalową strategię dynamicznego rozwoju Grupy Tubądzin, która słynie z regularnego wdrażania zaawansowanych oraz innowacyjnych rozwiązań. Zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zwiększeniem zakresu prowadzonej działalności, między innymi do obsługi ponad 50 000 TIR-ów rocznie. Odbywać się w nim będzie kompletowanie i przygotowywanie do wysyłki towarów w pełni dopasowanych do potrzeb klientów. O sukcesie całego przedsięwzięcia zadecydowała współpraca, jaką Grupa Tubądzin nawiązała z profesjonalnym wykonawcą robót budowlanych oraz dostawcą technologii magazynowej. Z pewnością nie będzie to ostatnia tego rodzaju inwestycja. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU