Cargo – partner modernizuje magazyny i inwestuje w ich rozbudowę. Czego można się spodziewać?

2021-09-06
Cargo – partner modernizuje magazyny i inwestuje w ich rozbudowę. Czego można się spodziewać?

Cargo – partner kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i sukcesywnie rozbudowuje swoje zaplecze magazynowe. Firma zajęła się podnoszeniem standardów posiadanych nieruchomości inwestując w centra logistyczne iLogistics Centers w Polsce, w Czechach i na Słowacji – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny dopasowane do aktualnych standardów i potrzeb rynku

W wyniku podjętych kroków, magazyn w Brwinowie zyskał dodatkową powierzchnię sięgającą 3000 m2, co sprawia, że łącznie może zaoferować konsumentom 11 000 m2 hal o kontrolowanej temperaturze, wchodzących w skład parku logistycznego MLP II. Firma nie kryje, że obiekt stanowi centrum dystrybucyjne nie tylko dla Polski, ale także innych krajów Europejskich. Czynnikiem decydującym jest znakomita lokalizacja, tuż przy autostradzie A2, która umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym transportem. Cargo – partner rozbuduje też magazyn na Słowacji, którego pojemność magazynowa zwiększy się o 3600 miejsc paletowych w pierwszej fazie i o 1600 miejsc w drugim etapie. Należący do przedsiębiorstwa obiekt w Czechach rozwinie się dzięki przejęciu przez markę firmy Gibon Logistics specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu transportu mrożonych artykułów spożywczych. To imponujące i kompleksowe przedsięwzięcie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU