CTP wybuduje 5 budynków produkcyjno-magazynowych
CTP intensywnie pracuje nad budową kompleksu o charakterze przemysłowo-logistycznym, któremu nadano nazwę CTPark Legnica. Warto podkreślić, że to pierwsze tego typu przedsięwzięcie dewelopera w województwie dolnośląskim – informuje JARTOM Real Estate.
Hale o łącznej powierzchni przekraczającej 152 000 m2
W ramach przedsięwzięcia powstanie pięć hal produkcyjno-magazynowych. Ich łączna powierzchnia wyniesie 152 280 m2. Powstają one z wykorzystaniem współczesnych trendów tak, by były funkcjonalne i zapewniły wysoki standard. Ogrzewanie zagwarantują nowoczesne, energooszczędne pompy ciepła. Zadbano również o to, by hale były odpowiednio doświetlone. Nie zabraknie w nich naturalnego światła, które pozwoli obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej, a co za tym idzie, zmniejszyć rachunki. Ciekawym rozwiązaniem są zielone ściany umieszczone na zewnątrz. Dzięki nim hałas zostanie ograniczony, a komfort cieplny ulegnie poprawie. Cała inwestycja zostanie poddana certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie Excellent.Informacje o JARTOM Real Estate
Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą. Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznym, czy własny budynek? Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.
JARTOM Real Estate
Kontakt:
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
