CTP Invest wybuduje kompleks logistyczny w Gorzyczkach

Wszystko wskazuje na to, że CTP Invest stanie się właścicielem kompleksu logistycznego zlokalizowanego w miejscowości Gorzyczki. Spółka przejęła od dewelopera 7R portfolio projektów i zamierza kontynuować ich realizację zgodnie z własną wizją i strategią rozwoju – informuje JARTOM Real Estate.

Łączna powierzchnia nieruchomości wyniesie aż 49 000 m2

Wiadomo już, że łączna powierzchnia wybudowanych obiektów sięgnie 49 000 m2. Aby były one funkcjonalne i w pełni dopasowane do potrzeb, ich zaprojektowanie zlecono partnerowi architektonicznemu, którym jest Kwadrat Polska. Dużą zaletą jest położenie, gdyż kompleks powstanie w rejonie węzła autostrady A1 Gorzyce. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych, a dojazd na miejsce nie będzie kłopotliwy. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Świadczymy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach takich jak e-commerce, usługi logistyczne i nie tylko.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane