Böwe Elektrik przeprowadza się do nowej siedziby

Zakład należący do firmy Böwe Elektrik ma już nową siedzibę. Podobnie jak poprzedni obiekt, ten również znajduje się w Bolesławcu i powstał z myślą o całkowitym zastąpieniu dotychczasowego oddziału – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny w pełni dopasowany do potrzeb

Powierzchnia nieruchomości przekracza 6500 m2 i została podzielona na część produkcyjną, magazynową oraz biurową. Tak kompleksowy charakter pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację działalności. Przestrzeń została w pełni dostosowana do wymagań związanych z montażem wiązek kablowych. Dzięki temu zatrudniony personel będzie mógł wykonywać swoje obowiązki w odpowiednich warunkach. Dyrektor przedsiębiorstwa nie ukrywa, że przeniesienie zakładu do nowej siedziby zaowocuje zwiększeniem mocy wytwórczych i ułatwi dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Böwe Elektrik to niemiecka marka obecna na rynku już od 1990 roku. Zajmuje się obróbką tworzyw sztucznych, opracowaniem oraz konstrukcją systemów kablowych i nie tylko. Czy to ostatnia inwestycja tego rodzaju, której się podjęła? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane