Budowa magazynu Nestlé Polska w Kaliszu

Nestlé Polska S.A. dynamicznie się rozwija, a potrzeby magazynowe firmy rosną. W związku z tym obecnie trwa budowa nowoczesnego magazynu w Kaliszu. - informuje JARTOM Real Estate

Grupa Antczak buduje nowoczesny magazyn Nestlé w Kaliszu

Nowy magazyn, który będzie miał wysokość 17 m i powierzchnię blisko 3,5 tys. mkw, zostanie zrealizowany zgodnie z rygorystycznymi normami środowiskowymi. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Grupa Antczak, która specjalizuje się w realizacji nowoczesnych powierzchni logistycznych i produkcyjnych. Segment magazynowo-przemysłowy stanowi jeden z filarów wzrostu Grupy Antczak na rynku nieruchomości, która w roku 2022 przekazała klientom ponad 430 tys. mkw powierzchni, czyli niemal dwukrotnie więcej niż rok wcześniej. Współpraca z tak dużymi inwestorami, jak Nestlé Polska, jest dla Grupy potwierdzeniem jej wiodącej pozycji w branży.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane