Budowa budynku biurowo-produkcyjnego z centrum badawczo-rozwojowym. Gdzie zainwestuje Vemmio?

2023-03-23
Budowa budynku biurowo-produkcyjnego z centrum badawczo-rozwojowym. Gdzie zainwestuje Vemmio?

Vemmio planuje budowę nowoczesnego obiektu produkcyjno-biurowego wraz z centrum badawczo-rozwojowym. Hala powstanie na Śląsku, w Siemianowicach Śląskich. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny obiekt produkcyjno-biurowy

Firma Vemmio działa na polskim rynku już od 13 lat oferując kompleksową obsługę systemów niskoprądowych. Specjalizuje się głównie w systemach bezpieczeństwa i automatyce m.in. w automatyce pożarowej, telewizji przemysłowej, czy dźwiękowych systemach ostrzegawczych. Vemmio realizuje inwestycje na terenie całego kraju, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Dzięki specjalistycznym usługom Vemmio firmy są w stanie ponieść wartość swoich fabryk i magazynów, a także są w stanie uzyskać duże zniżki przy ubezpieczeniu. Niedawno firma podjęła decyzję o nowej inwestycji, a mianowicie budowie obiektu biurowo-produkcyjnego w Siemianowicach Śląskich. Poza strefą produkcyjną i biurową, hala wyposażona zostanie we własne centrum badawczo-rozwojowe - IoT Automation. Strefa ta pozwoli na pracę nad nowymi technologiami i ich wdrożeniem. Zgodnie z zapowiedziami budynek liczyć będzie 478 mkw. powierzchni.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU