Bogutti inwestuje w budowę hali produkcyjnej. Powstaną w niej zdrowe słodycze?

2021-07-05
Bogutti inwestuje w budowę hali produkcyjnej. Powstaną w niej zdrowe słodycze?

Firma Bogutti podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej z częścią magazynową oraz z zapleczem socjalnym. Obiekt powstanie w miejscowości Henryków – Urocze i będzie posiadał łączną powierzchnię, która wynosi 5364,97 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna pomoże spełnić oczekiwania klientów

Dzięki temu, że w wybudowanej hali produkcyjnej znajdzie się także powierzchnia magazynowa, usprawnione zostaną procesy logistyczne, a praca znacząco ułatwiona. Istotną rolę odegra również część socjalna, która zagwarantuje zatrudnionemu personelowi komfortowe warunki podczas wypełniania zawodowych obowiązków. Nowoczesne linie produkcyjne, które zostaną uruchomione w obiekcie, posłużą produkcji słodkości o obniżonej zawartości cukru i tłuszczu. Ma to być asortyment, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oraz pomoże marce wejść na rynek tak zwanych „zdrowych słodyczy”. Do tego przedsięwzięcia firma należycie się przygotowała, poprzedzając tę inwestycję szeregiem prac badawczo – rozwojowych. Bogutti to polska firma z tradycją, która od wielu lat zajmuje się produkcją ciastek i krówek wysokiej jakości. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU