Austriacka firma Aspöck Systems GmbH podwaja powierzchnię fabryki w Kluczborku dzięki rozbudowie

Kolejna inwestycja z branży motoryzacyjnej w województwie opolskim. Austriacka firma Aspöck Systems GmbH zakończyła właśnie rozbudowę swojej fabryki w Kluczborku.- informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki automotive w Kluczborku

Austriacka firma Aspöck, zajmująca się produkcją prefabrykowanych systemów oświetleniowych do wszystkich typów pojazdów ciągniętych, działa na polskim rynku już 2014 roku. W 2015 r. producent otworzył swoją fabrykę w Kluczborku, na terenie specjalnej strefy inwestycyjnej "INVEST-PARK" w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jej pierwsza rozbudowa miała miejsce w 2019 roku. Decyzję o kolejnej rozbudowie i modernizacji zakładu podjęto w 2021 roku. Projekt ten uzyskał wsparcie ze strony Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK". Koszt rozbudowy fabryki wyniódł na ponad 23 mln zł. Prace budowlane trwały 14 miesięcy, a w ich wyniku łączna powierzchnia Aspöck Automotive Poland podwoiła się, osiągając obecnie 8 tys. mkw. W związku z inwestycją w fabryce przybyło 45 nowych miejsc pracy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane