Amazon otwiera kolejne centrum rozwoju technologii w Polsce. Tym razem wybór padł na Kraków.

2022-02-14
Amazon otwiera kolejne centrum rozwoju technologii w Polsce. Tym razem wybór padł na Kraków.

Amazon inwestuje w innowacyjne technologie i otwiera nowoczesny ośrodek rozwoju w Krakowie. Docelowo w centrum zatrudnienie znajdzie aż 200 specjalistów z branży wysokich technologii.- informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjne technologie

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe założone w 1994 w Seattle. To gigant handlu B2C, a także właściciel największego na świecie sklepu internetowego. Nowe centrum rozwoju to trzeci tego typu obiekt w Polsce, po Gdańsku i Warszawie. Nowa inwestycja pozwoli firmie Amazon umocnić pozycję lidera na rynku. Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Krakowie będzie zajmować się opracowywaniem, wdrażaniem i rozwojem innowacyjnych produktów oraz usług o globalnym zasięgu. Przede wszystkim mówimy tu o takich nowinkach technologicznych jak technologia głosowa Alexa, usługi chmurowe czy wsparcie bezpieczeństwa dla urządzeń Ring. Dziś krakowskie centrum rozwoju Amazon zatrudnia około 50 osób, ale firma zapowiada, że w docelowo liczba ta wzrośnie do ponad 200 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU